Przejdź do treści

Jak Ci możemy pomoc?

Skoro zajrzałeś na zakładkę kontakt to chcesz się do nas zwrócić z zapytaniem w temacie kompensacji mocy biernej. Jak dowiedziałeś się z tej strony, specjalizujemy się w projektach na skalę przemysłowych o nietypowych konfiguracjach na średnim i wysokim napięciu, stąd istnieje potrzeba przeprowadzenia szczegółowej analizy i dostarczenia niezbędnych danych, a w późniejszym etapie dogłębnej wizji lokalnej.

O nas

REDNT istnieje na rynku już ponad 16 lat i posiada bogate doświadczenie w przemyśle. Opracowaliśmy System centralnego zarządzania mocą bierną w pozwalający na regulację współczynnika mocy, zwiększenie wydajności pracy sieci AC oraz obniżenie opłat za energię elektryczną. Rozwiązanie kontroluje i steruje w sposób centralny dostępnymi źródłami kompensacji, w tym bateriami kondensatorów, filtrami wyższych harmonicznych, aktywnymi kompensatorami mocy biernej (ASVG) oraz dużymi silnikami synchronicznymi SN.

Jeżeli chciałbyś się więcej dowiedzieć o naszej firmie (REDNT), zerknij na stronę O nas.

Pinezka adresowa

REDNT S.A.

Pod Młynem 1C
40-313 Katowice
Polska
www.rednt.eu

Ikonka telefonu

Zadzwoń

Sprzedaż
+48 668 339 059

Biuro
+48 32 420 95 00

Wyślij wiadomość

Możesz wysłać do nas wiadomość przy pomocy formularza kontaktowego lub zadzwonić bezpośrednio do specjalisty. Staramy się odpowiadać na wszystkie wiadomości do kilku dni.
    Zapraszamy do naszego biura w Katowicach

    Poznaj nas bliżej i umów się na spotkanie w naszym biurze. Znajdujemy się w Katowicach przy drodze S86 łączącej Katowice z Sosnowcem, niedaleko Ikea. Dodatkowo możesz nas znaleźć również w Bielsku-Białej.